Make your own free website on Tripod.com
Home
Blank page
Blank page
old nohe
nohe 2006
game download
yahoo hack
photo album
proxy & filter shekan
software download
learn computer
hack learn &soft
Contact Us
noha2007
noha2007
noha2007

wel come to lamilove

antihak&spy

 

نرم افزارهای آنتی هک

 

McAfee AntiSpyware 2.1.112 Retail

 ضد هک و جاسوسی  

 در کامپيوتر شخصی شما نامه ها , متون , اسناد و بسياری اطلاعات و ديتاهای شخصی و محرمانه وجود دارد که لو رفتن آنها و در نتيجه هويت شما در اينترنت ميتواند بسيار دردسر ساز باشد . همچنين با گسترش روز افزون نرم افزار های جاسوسی و مضر و مخرب ، امنيت سيستم هايی که از محافظ قدرتمندی برخوردار نيستند در  خطر بزرگيست.
McAfee AntiSpyware نام محصولی قدرتمند از کمپانی امنيتی بزرگ McAfee است که به شما کمک می کند تا راه نفوذ تمامی نرم افزار های مخرب و مزاحم که در اينترنت و سايتهای مختلف در حال گسترش هستند را ببنديد  و هويت خود را در نت مخفی نگاه داريد.


Download دانلود - 7.8 مگابایت

Y!Tunnle Pro V1.3 Built232 + serial

 

 P30download.com


Y! Tunnel Pro
امکاتاتی برای یاهو مسنجر از جمله ضد بوت
نرم افزار Y!Tunnel تقریبا معروفترین و قوی ترین نرم افزار کاربردی در ضمیه کمک به تمامی کاربران یاهو مسنجر است.
این نرم افزار توسط شیوه های خاص و ترفندهایی بسیار جالب امکاناتی از قبیل:

- مدیریت IM ها
- امکان جلوگیری از بوت شدن
- بستن راه MailBomber ها
- جلوگیری از ارسال E-Mail های مشکوک
- کنترل Voice در چت روم ها
- جلوگیری از انجام فرمانهای یاهو مثلinvite P30RooT/ که برای بیرون انداختن افراد مزاحم از چت روم ها استفاده می شود !
- و ...

بسیاری از کاربران حرفه ای و مبتدی از این نرم افزار استفاده می کنند و به خاطر استفاده و طرز کار ساده آن، استفاده از آن را توصیه می کنیم.


Download دانلود - 622 کلیوبایت
Serial serial: r7sc8-q13smf-gs9qs2-wugsye-k3x4ss

Spyware Doctor 3.5.1 + crack

 

 


P30download.com  P30download.com


بر اساس گزارشي از شركت مايكروسافت, جاسوس افزارها دليل اصلي از كار افتادن يك سوم كامپيوتر هاي جهان, در طول سال گذشته  بوده اند. از آن جا كه اين مسئله بسيار جديد و هنوز هم در حال تحول و گسترش است, بسياري از كاربران كامپيوتر ها, هنوز جاسوس افزارها را نميشناسند بطوريكه اكثر جاسوس افزارها بر اثر بي احتياطي و يا بي اطلاعي كاربران به سيستم ها نفوذ كرده و به جمع آوري و ارسال اطلاعات شخصي آنها به هكر ها مي پردازند. برخلاف ويروسها كه اغلب به صورت مخفي ودر پشت صحنه و به دور از چشم كاربر عمل ميكنند, جاسوس افزارها علناً علائمي را از وجودشان بروي كامپيوتر كاربر نشان ميدهند.

علائم جاسوس افزارها

آدرس هاي تغيير يافته Home Page يا صفحه خانگي مرورگرها, تغيير پيدا كردن جستجو هاي پيشفرض وب به سايتهاي ناشناخته و بمباران شدن توسط تبليغات popup هاي متعدد, از علايم معمول و مرسوم وجود جاسوس افزارها در سيستم هستند,كه ضرر هاي خاصي نداشته و فقط به تغييرات جزيي در سيستم ميپردازند.برخي ديگر از جاسوس افزارها پا را فراتر از اين گذاشته و به جمع آوري و دزديدن اطلاعات مهمتري همچون كلمات عبور يا اطلاعات كارت هاي اعتباري كاربر ميپردازند.
 انتشار جاسوس افزار ها معمولا از طريق پست الكترونيك, نرم افزار هاي اشتراك گذاري فايل ها, كليك هاي اشتباه و وسوسه اگيز بروي تبليغات و لينك هاي وب سايت و ... منتشر ميشوند. براي جستجو و حذف جاسوس افزار ها از كامپيوتر, ميتوان رد هر فايلي را كه از اينترنت دريافت كرده ايد در كامپيوتر خود پيدا كرده و آن را به طور كامل حذف كنيد. ولي اين كار چندان هم ساده نيست, چرا كه جاسوس افزارها معمولا پس از نفوذ به سيستم ها از خود چند كپي ديگر ساخته و خود را در مكان هاي مختلف كامپيوتر تكثير و سپس مخفي ميكنند,بنابر اين پيدا كردن وحذف آنها به روش دستي امريست مشكل و شايد امكان ناپذير؟! در اين سو شركتهاي ضد ويروس و ضد جاسوس نيز بيكار ننشسته و در جهت افزايش ضريب امنيت در كامپيوترها به توليد ابزارهاي مختلف ضد جاسوس, موسوم به AntiSpy ها پرداخته اند كه وظيفه آنها جستجو و حذف اتوماتيك جاسوس افزارها ميباشد. از آنجايي كه Firewall ها وAntivirus هاي حال حاضر توانايي شناسايي و جلوگيري از نفوذ بسياري Spyware ها و Adware ها را ندارند اين وظيفه بر عهده ديگر نرم افزارهاي اينكاره موسوم به AntiSpy ها ميباشد. (البته بزودي شاهد ادغام جاسوس افزارها و آنتي ويروسها و ارائه هر دو با هم (مانند نرم افزارهاي 2 كاره آنتي ويروس+ديواره آتش)  خواهيد بود ولي تا رسيدن آن زمان بهتر است از وجود حداقل يك برنامه ضد جاسوس در سيستم خود استفاده كنيد)


Spyware Doctor يكي از محبوبترين برنامه هاي ارائه شده Spy Remover در بين مردم است كه طبق گفته وب سايتش ركورد دانلود 500,000 بار در هر هفته و امتياز 5.5 از سايت هاي CNET ,download.com را با خود يدك ميكشد؟!

P30download.comSpyware Doctor كامپيوتر شخصي شما را اسكن نموده وبه جستجو و شناسايي هزاران فايل خطرناك در ويندوز ميپردازد. Spyware Doctor جايزه هاي متعددي دريافت كرده است و يكي از بهترين ابزارهاي كشف و حذف جاسوس افزارها و حفاظت از كامپيوتر شما در برابر هزاران برنامه و فايلهاي ناشناس مخرب از جمله جاسوس افزارها,ويروسها, ثبت كننده هاي كيبوردي وديگر برنامه هاي تهديد كننده  ويندوز به شمار ميرود. اين برنامه قدرتمند پس از شناسايي برنامه هاي مخرب آنها را قرنطينه كرده و در بانك خود گرد هم آورده و اطلاعاتي از هويت اصلي آن ها را مشخص ميكند.
معمولا پس از ورود جاسوس افزار ها با مشكلاتي از جمله: كاهش سرعت سيستم, تغيير صفحه پيش فرض مرورگر ويا سايت جستجوگر آن,افزايش تعداد پيام هاي بي مورد و يا تبليغات PopUp هنگام مرور وب سايت ها در اينترنت و بسياري ديگر مواجه خواهيد شد در چنين مواقعي استفاده و نصب سريع چنين نرم افزارهايي به شما توصيه ميشود.

قابليت هاي كليدي اين نرم افزار عبارتند از:
- اسکن كامل و دقيق سيستم: كشف و حذف انواع مخربها از سيستم از جمله spyware, adware, malware
Trojans, keyloggers, spybots, adbots and trackware و نمايش كليه حملات صورت گرفته در سيستم
- محافظت از مرور گر شما و برنامه هاي در حال اجرا در اينترنت و همچنين پيگيري و حذف كوكي ها به علاوه مونيتورينگ اسم  آن ها به همراه وب سايت مربوطه
- محافظت از سيستم با ايجاد گارد حفاظتي, دربرابر نفوذ هكرها و جاسوس ها بعلاوه كنترل ActiveX ها كه خود منشا مشكلات در اينترنت اكسپلورر ميباشند
- بلوكه و جلوگيري از اجراي تبليغات زنجيره اي كوچك و اعصاب خورد كن موسوم به PopUp در هنگام مرور وب سايت ها
- هوشمند در جستجوهاي عميق و كشف مخرب افزارهايي كه خود را بصورت هاي گوناگون در سيستم و در ميان پرونده هاي تو در تو پنهان كرده اند
- امكان بروز رساني سريع و دريافت اطلاعات روز از اينترنت ,جهت شناسايي مخرب افزارهاي جديد
- سازگار با ويندوزهاي Windows XP, Me, 98, 95 and 2000


Download دانلود - 6.4 مگابایت
Crack کرک
Photo تصویر محیط برنامه
Home Page سایت سازنده
Link لینک مرجع

SpyRemover v2.47

 

 آیا احساس میکنید شخصی اطلاعات کامپیوتر شخصی شما را میدزدد؟! صفحه اول مرورگر شما تغییر کرده است؟! آیا هویت شخصی شما در خطر است؟! آیا صفحات شناور را میبینید؟!

 اگر جواب شما به این سوالات + است با نهایت تاسف باید بگم، سیستم شما به  spyware  ها آلوده شده است. برنامه نویسان این نرم افزار ادعا دارند: SpyRemover نرم افزاری بسیار قدرتمند در جهت از بین بردن این اسپی ور ها میباشد که کار با این نرم افزار بسیار ساده و قابلیت پاک کردن بسیاری از اسپی ور ها را نیز دارد و آخرین به روز آوری دیتا بیس این نرم افزار November 26th, 2005 میباشد.


Download دانلود - 3 مگابایت
Crack کرک

Webroot Spy Sweeper 4.5.3.560 + serial

 

 Spysweeper
ضد جاسوس
حتما میدانید که در اینترنت جاسوس ها بسیار زیاد هستند !! اهداف جاسوس ها با هم فرق میکند ولی اکثر جاسوس های اینترنتی که به کامپیوتر افراد نفوذ میکنند قصد تبلیغات دارند!!
مثلا جاسوسی در کامپیوتر شما وارد شده و همیشه در هنگام چت کردن پیغام هایی را برای دوستانتان میفرستد !! و در آن از سایتی تبلیغ می کند.
یا اینکه به کسی اجازه میدهد که کامپیترتان را تحت کنترل بگیرد و ...
به کمک این نرم افزار آنها را شناسایی و از کامپیوترتان بیرون کنید، و حتی اجازه نفوذ را به آنها ندهید !
از خصوصیات این نرم افزار میتوان به سیستم هوشمند و اتوماتیک آن اشاره کرد !!

 


Download دانلود - 8.03 مگابایت
Serial Serial Numbers :
SSDA-ONLN-AAAA-MZRJ-BCZR
SSDF-ONLN-AAAA-RZDG-CVXD
SSDC-MSNI-AAAA-OYJA-VKCF
SSDF-ONLN-AAAA-SDSS-UYHH
SSEA-ONLN-AAAA-STEJ-RZBJ
SSDF-ONLN-AAAA-SDGW-GGXZ
Home Page سایت سازنده

Hide Files And Folders v2.3

 

 Hide Files & Folders
نرم افزار امنیتی Hide Files & Folders برنامه ای مفید در حفاظت اطلاعات شماست و فایل ها و پوشه های شما رو میتونه در برابر دیدن و حتی جستجو مخفی نگه داره. وقتی که بخواهید به یکی از فایلهای حفاظت شده توسط این برنامه دسترسی پیدا کنید، برنامه از شما پسوردی که خودتون از قبل تعیین کرده بودید رو میپرسه و بعد از وارد کردن پسورد صحیح میتونید به اطلاعات دسترسی داشته باشید.
Info این نکته قابل ذکر است : فایل هایی که شما توسط این برنامه مخفی میکنید، حتی اگر از منوی  Folder Options در کنترل پنل؛ دیدن فایل های مخفی رو فعال کنید؛ باز هم دیده نمی شوند !


Download دانلود - 737.4 کیلوبایت

Spy Emergency 2005 v2.0.296

 

 

Spy Emergency 2005 v2.0.296
یک نرم افزار ضد جاسوسی میباشد که با سرعت و قدرت بالای نرم افزار های جاسوسی را از روی سیستم شما پاک میکند، این نرم افزار کامپیوتر شما را در مقابل هزاران نوع از نرم افزارهای جاسوسی، پنجره های تبلیغاتی، برنامه های مزاحمی که HomePage شما را مدام عوض میکنند، انواع ضبط کننده های صفحه کلید، نرم افزارهای کنترل از راه دور، انواع تروجانها، اکتیو ایکس های آلوده، دیالرها (نرم افزارهای که با قطع تماس اینترنتی به طور خود کار با خارج از کشور تماس بر قرار میکنند)، نوار ابزارهای ناخواسته، کوکی های خطرناک و انواع و اقسام آلودگی ها اینترنتی محافظت میکند.


Download دانلود - 1.4 مگابایت
Crack کرک
Home Page سایت سازنده

 


ادامه مطلب

Kaspersky Anti-Hacker v1.8.180 + crack

 

 Kaspersky Anti-Hacker

  امنیت در اینترنت با دیوار آتش کسپرسکی
هکر ها با ارسال ویروس ها و نفوذ به کامپیوتر شما قصد دستیابی به اطلاعات شخصی شما را دارند آنها از این اطلاعات برای مقاصد خود سود میبرند، با دزدیدن شماره کارت اعتباری، کلمه های رمز ذخیره شده بر روی سیستم، اطلاعات شخصی همچون نشانی صندوق پستی و دهها مورد دیگر برای رسیدن به اهداف شوم خود تلاش بسیاری میکنند. برای ایمن کردن سیستم خود در مقابل نفوذ خرابکاران نصب و راه اندازی یک دیوار آتش یک نیاز ضروری برای ورود به دنیایی اینترنت است، شرکت کسپرسکی یکی از شرکت های معروف تولید نرم افزارهای امنیتی با عرضه نرم افزار Kaspersky Anti-Hacker امنیت سیستم شما را تضمین میکند. این نرم افزرا به بلوکه کردن کلیه حملاتی که از طرف هکر ها انجام میشود و کنترل دسترسی برنامه های ویندوز محیطی کاملاً ایمن برای شما فراهم میکند.


Download دانلود - 4.36 مگابایت | لینک کمکی
Crack کرک
Home Page سایت سازنده

Enter supporting content here