Make your own free website on Tripod.com
Home
Blank page
Blank page
old nohe
nohe 2006
game download
yahoo hack
photo album
proxy & filter shekan
software download
learn computer
hack learn &soft
Contact Us
noha2007
noha2007
noha2007

wel come to lamilove

anti virus

آنتی ویروس

 

حذف ویروس جدید یاهو مسنجر با نام Exploit.JS.ADODB.Stream.e

 آنتی ویروس  
 


 

منبع: www.p30download.com


 

یکی از قوی ترین و شایعترین ویروس/تروجان هایی که اخیرآ در حال گسترش بین کاربران استفاده کننده از یاهو مسنجر می باشد ویروس "Exploit.JS.ADODB.Stream.e" است. در صورتیکه کامپیوتر شما نیز به این ویروس آلوده شده باشد بدون آنکه متوجه شوید به لیست دوستانتان پیغامهایی مبنی بر بازدید از سایت nsl-school.org ارسال می شود. بدین ترتیب در صورت کلیک بر روی این لینکها دوستان شما نیز آلوده خواهند شد.
هنوز مشخص نیست سازنده این ویروس چه کسی است و این احتمال داده می شود که ویروس مذکور به سرقت اطلاعات و رمز های شخصی افراد می پردازد. در صورتیکه شما و یا یکی از دوستانتان به این ویروس آلوده شده شده اید روش زیر مناسبترین گزینه برای از بین بردن آن است:

پیام و لینک هایی که این ویروس ارسال می کند چیست ؟!
در متن تمامی این پیغام ها لینکی به سایت Nsl-school.org داده شده است که در صورت کلیک کردن بر روی آن کامپیوتر شما آلوده می شود.

در صورتیکه به ویروس آلوده شوید چه مشکلاتی پیش خواهد آمد ؟!
1- در ابتدا ویروس صفحه شخصی اینترنت اکسپلورر (Default IE Page) را به سایت nsl-school.org تغییر می دهد. در این صورت به هیچ طریق امکان عوض کردن آن وجود نخواهد داشت. بعد از هر باز باز کردن یک صفحه وب جدید، ویروس مجددآ خود را در سیستم شما کپی می کند.

2- گزینه های Task Manager و Reg Edit در کامپیوتر غیر فعال می شوند تا شخص نتواند از این طریق فعالیت ویروس را مشاهده و یا از بین ببرد.

3- فایل هایی با نامهای svhost.exe , svhost32.exe , internat.exe در کامپیوتر ایجاد می شوند. (برای اطمینان پوشه های windows و temp را بررسی کنید.)

4- ویروس بدون آنکه متوجه شوید پیغام هایی را به لیست دوستان شما (Yahoo Messenger ID List) ارسال می کند.
 


چگونه ویروس را از کامپیوتر خود پاک کنیم ؟!
راه ها و روش های مختلفی برای حذف این ویروس معرفی شده است.
ولی روش معرفی شده در اینجا راحت ترین روش است!
فایل زیر را دانلود کنید و سپس فایل YVRemove.bat را از داخل آن اجرا نمائید.

Download دانلود - 4 کیلوبایت
Serial پسورد: www.p30download.com
 

 

بسته کامل محافظتی مک آفی McAfee Internet Security Suite 8in1 2007

 

 


منبع: www.p30download.com


آپدیت شد!
آخرین نسخه ی کامل و بی نقص برنامه های محافظتی مک آفی (8 ابزار در یک پک)


هیچگاه بدون داشتن یک نرم افزار ضد ویروس مناسب وارد اینترنت نشوید! امروزه با گسترش استفاده از شبکه اینترنت در میان کاربران رایانه، اینترنت به محیط مناسبی برای انتشار انواع ویروس ها، کرم ها، تروجان ها و برنامه های مخرب تبدیل شده است!
McAfee VirusScan يکی از برترين و قدرتمند ترين ضد ويروس ها در سراسر جهان ميباشد، که از محبوبيت و شهرت فراوانی نيز برخوردار است جدیدترین نسخه ی اين نرم افزار به تازگی به بازار عرضه شده است، علاوه بر سرعت بالاتر در زمينه ی جستجو، توانايی های جديد و قدرتمند تری در زمينه ی يافت و نابود سازی و جلوگيری از فعاليت های ويروسها و نرم افزارهای مضر و ناخواسته رو داراست! اين نرم افزار اگر از عهده ی ويروسی برنياید و يا آن فايل برايش ناشناخته و در عين حال مشکوک باشد فوراً خود را به سايت مرجع برای دريافت آخرين اطلاعات ويروسی متصل و آپديت ميکند.

برخی ويژگيهای این نرم افزار معروف و قدرتمند عبارتند از:
- Always-on Protection: فعال بودن همیشگی در حافظه سیستم برای شناسای و پاکسازی انواع ویروس ها و برنامه های مخرب به صورت بلادرنگ و بروز شدن خودکار
- Auto Cleaning: حذف و پاکسازی خودکار انواع ویروس ها، کرم ها، تروجان ها و برنامه های مخرب
- Secure Data Shredding: نابود کردن فايلها به گونه ای غير قابل Recovery!
- Email Scanning: چک کردن انواع Email از سرورهای مختلف هم از لحاظ ورودی و هم خروجی فايلهای اتصالی در بسياری از نرم افزارهای مديريت Email!
- Instant Message Scanning: محافظت از نرم افزار های گفتگو و چت مانند Yahoo! Messenger و MSN Messenger و AOL و .. که فايلهای رد بدل شده در اين محيط ها رو در هنگام فرستادن و دريافت برای ويروس چک ميکند!
- ™WormStopper: جلوگيری از ورود کرمها و بستن راه ورود آنها
- Detects Spyware, Adware, and Web Dialers: يافتن نرم افزارهای جاسوسی و مخرب و در سيستم و پاک کردن آنها همچنين WebDialer ها که به طور خود کار شماره ی سرور رو ميگيرند، از کارها اين بخش نرم افزار است.
- ™ScriptStopper: بسياری از ويروس ها امروزه از طريق کد نويسی ها و Script ها منتقل ميشوند اين بخش از نرم افزار هر نوع Script مشکوکی رو متوقف ميکند و به شما اعلام ميدارد! (اين بخش ميتواند در زمينه يافتن تروجانهايی که از Injection برای نصب روی سيستم استفاده ميکنند بسيار مفيد باشد!)
 


توجه:
بعد از نصب برای تائید اعتبار باید به اینترنت متصل شوید، با این عمل نرم افزار را تا سال 2013 میتوانید معتبر کنید!پسورد: www.p30download.com
دانلود - 37.56 مگابایت
 

 

 

پاندای ویروس کش! Panda Antivirus +Firewall 2007 Full

 

 

 


منبع: www.p30download.com


آنتی ویروس پاندا با تکنولوژی بالا و سهولت استفاده یکی از قویترین نرم افزار های بازار آنتی ویروس است.
در نسخه جدید این نرم افزار سرعت اسکن تا 30٪ نسبت به نسخه های قبلی افزایش پیدا کرده، این آنتی ویروس مجهز به تکنولوژی SmartClean میباشد که علاوه بر پاک سازی سیستم از انواع ویروس ها و تروجان ها تغییرات و آسیب هایی که ویروس ها ایجاد کرده اند را نیز به حالت قبل بر میگرداند.
یکی از ویژگی های مهم این نرم افزار به روز رسانی سریع میباشد، در حین کار با اینترنت آنتی ویروس به صورت خودکار بروز میشود و احتیاج به عمل خاصی نیست، به علاوه اگر شما ویروس یا تروجانی جدیدی سراغ دارید که پاندا قادر به تشخیص آن نمیباشد با ارسال آن ویروس یا تروجان به سایت پاندا، گروه امنیتی پاندا دست به کار میشوند و پس از بررسی فایل مورد نظر و شناسایی ویروس نسخه ی ضد آن را ایجاد میکنند و شما با آپدیت کردن پاندا در مقابل آن هم ایمن میشوید.

کمپاني پاندا در ابتكاري جديد، نسخه نهايي و اخير برنامه ضد ويروس (Panda Antivirus 2007) خود را با ديگر برنامه همين شركت يعني برنامه های Panda AntiSpyware, Panda Firewall, Panda TruPrevent ادغام كرده و اين دو را در قالب يك نرم افزار كامل و مستقل عرضه كرده است.
اين ادغام  گارد قدرتمند و مستحكمي  را در سيستم هاي ميزبان ايجاد كرده كه قادر است بصورت همزمان از نفوذ جاسوس افزارها و  ويروس ها جلوگيري كرده و دیوار آتش محکمی نیز بنا سازد!

برخی از قابليت های كليدي اين نرم افزار قوی عبارتند از:
- قابليت کشف، شناسایی و حذف اتوماتيك كليه ویروس ها، کرمها و تروجان ها از سيستم ميزبان
- کنترل و مديريت كامل بر Email ها، فایلهای دريافتي، بازی های آنلاین و ديگر برنامه هاي پيام رسان در اينترنت
- جلوگيري از ورود Spy ها و برنامه هاي جاسوسي مخرب به سيستم كاربر، جهت جلوگيري از سرقت اطلاعات شما
- قابليت جلوگيري از نفوذ هكر ها به سيستم، بعلاوه شناسايي آخرين ترفند هاي بكار رفته توسط آنها (قابليت كنترل اتصال هاي WI-FI)
- قابليت شناسايي فيشر ها يا صفحات تقلبي مختلف و جلوگيري از فريب كاربر جهت دزديدن اطلاعات وي توسط اينگونه صفحات
- داراي تكنولوژي TruPreventTM Technologies، جهت شناسايي ویروسها و نرم افزار های ناشناس از روی رفتار مشکوک آن ها ( نكته قابل توجه اين است كه شناسايي ويروس هاي معروفي همچون Sasser و Mydoom  با استفاده از همين تكنولوژي صورت گرفت)
- سازگاري كامل با ويندوز هاي مختلف مايكروسافت، XP/2000 Pro ws/Me/98
- نكته قابل توجه اين است كه اين آنتي ويروس همچون بسياري از آنتي ويروس هاي معروف ديگر مقدار حافظه زيادي از سيستم ميزبان را در اختيار خود قرار ميدهد كه اين موضوع ميتواند براي بسياري از كاربراني كه از سيستم هاي ضعيف تر استفاده ميكنند مشكل زا شده و سرعت كارايي سيستمشان را به حداقل ممكن كاهش دهد!


Serial پسورد: www.p30download.com
Download دانلود - 23 مگابایت
 

 

ضد ویروس Sophos Antivirus 6.0.3 retail

 

 


منبع: www.p30download.com


Sophos Antivirus نام يكي ديگر از آنتي ويروس هاي قدرتمند و مطرح دنياي كامپيوتر است كه از طرف کمپانی معروف انگليسي بنام، Sophos ارائه شده است، اين ويروس كش از قدرت و سرعت بالا و قابل توجهي در شناسایی و حذف انواع ويروس ها برخوردار بوده و محافظ خوبي براي كامپيوتر شما بشمار ميرود.

Sophos Antivirus تا به حال جوايز بسياري از شرکت های برتر نرم افزاری دريافت نموده است، اين ضد ويروس قادر است از کامپیوتر شما در مقابل انواع ویروسها، تروجان ها، جاسوس ها و کرم هاي مخرب، محافظت به عمل آورده و از آلوده شدن سيستم شما پيشگيري نمايد.
اين برنامه از انعطاف پذیری بسيار خوبي جهت اسکن هاي كنترل شده و زمانبندی شده  برخوردار بوده و حتي قادر است سیستم های یک شبکه را از طریق کامپیوتر سرور  آپدیت نموده و شما را در مقابل آخرین تهدید ها بیمه کند.
از ديگر قابليت هاي كليدي اين آنتي ويروس توانایی بالای آن در زمینه ی یافتن و نابودی کرمها ميباشد، به عنوان مثال کرم Jeefo که با ورود به سیستم تمامی فایلهای اجرایی را به خود آلوده می سازد و سرعت سیستم را تا حد قابل توجهی پایین می آورد و فعالیت برخی فایلهای اصلی ویندوز را مختل می سازد، به سادگي توسط Sophos كشف شده و حذف ميگردد.


Info توجه:
به علت شکایت شرکت Sophos فایل دانلود حذف شد!
ولی با یک جستجوی کوچک در گوگل میتوانید جدیدترین نسخه ی این نرم افزار را پیدا کنید.


Download یافتن لینک دانلود در گوگل | لینک اصلی
 
 

نسخه ی آزمایشی Norton Antivirus/Internet Security 2007

 

 


منبع: www.p30download.com


شركت امنیت رایانه‌ی سیمانتك نسخه‌ی آزمایشی برنامه‌ی آنتی‌ویروس 2007 نورتون را برای دانلود در اختیار كاربران قرار داد. رشد چشمگیر وب جهانی زمینه را برای ایجاد ویروس‌ها و هرزنامه‌هایی كه رایانه‌ها و هویت كاربران را به خطر می‌اندازد، فراهم كرده است؛ از همین رو اسناد مهم موجود در رایانه‌های شخصی بیش از پیش، باید در مقابل هكرها و مهاجمان اینترنت مصون نگه داشته شوند.
برنامه‌ی آنتی ویروس نورتون شركت سیمانتك قابل اعتمادترین برنامه‌ی آنتی‌ویروس در جهان شناخته شده است كه به طور خودكار ویروس‌ها و تهدیدات امنیتی را از میان می‌برد، تهدیدات نرم‌افزارهای جاسوسی را شناسایی می‌كند و حملات كرم‌های اینترنتی را خنثی كرده و از پست الكترونیكی پشتیبانی امنیتی می‌كند.

نسخه ی آزمایشی Norton Antivirus 2007 و  Norton Internet Security 2007 را هم اکنون میتوانید دریافت کنید.


Serial پسورد: www.p30download.com
Download دانلود - آنتی ویروس - 33.86 مگابایت
Download دانلود - اینترنت سکوریتی - 41.26 مگابایت
 

 

Blue Frog

 

 


P30download.com


یک آنتی ویروس قوی برای کسانی می باشد که از مرورگر Mozilla Firefox استفاده می کنند. این آنتی ویروس با اجرای مرورگر به صورت خودکار فعال می شود و از سیستم شما در برابر ویروس ها محافظت می کند. یکی از مشکلاتی که معمولأ آنتی ویروس ها دارند این است که سرعت سیستم کسی که از آنها استفاده می کند را کاهش می دهد اما از ویژگی های این نرم افزار این است که در زمان هایی که به اینترنت وصل نیستید و مرورگر شما فعال نیست از سرعت کامپیوترتان کاسته نمی شود.


Download دانلود - 1.54 مگابایت
 

Enter supporting content here