Make your own free website on Tripod.com
Home
Blank page
Blank page
old nohe
nohe 2006
game download
yahoo hack
photo album
proxy & filter shekan
software download
learn computer
hack learn &soft
Contact Us
noha2007
noha2007
noha2007

wel come to lamilove

cd coy

کپی کردن سی دی

 

AnyDVD 5.4.1.1 + crack

کپی سی دی  
 

 AnyDVD
  قویترین برنامه کپی دی.وی.دی های قفل دار 
این برنامه تقریباً از تمام روش های قفل گذاری روی دی.وی.دی پشتیبانی میکند و شما میتواند فیلم های دی.وی.دی قفل دار را به راحتی کپی کنید. این برنامه به شما کمک میکند فیلم هایی که نمیتوانید با دستگاه DVD Palyer خود ببینید را مشاهده کنید. این برنامه فقط مخصوص بازکردن قفل دی.وی.دی ها نمیباشد و شما به کمک این برنامه میتوانید سی دی های صوتی قفل دار را نیز کپی کنید و سی دی بدون قفل تهیه کنید.


Download دانلود - 1.16 مگابایت
Crack کرک
 

 

UltraISO 7.6.6.1308 + crack

 

 P30download.com


UltraISO
همانطور که می دانید، UltraISO یکی از نرم افزارهای معروف در مورد مدیریت و استفاده و همچنین رایت آنها رویCD/DVD ؛ از فایلهای Image تولید شده توسط نرم افزارهای معروفی مثل Nero,CloneCD و ... است!
این ورژن که جدیدترین آنهاست، نسبت به ورژنهای قبلی، چند نمونه Image جدیدتر را نیز پشتیبانی می کند، لذا دامنه فعالیت و کاربردش گسترش می یابد. امکان رایت CD/DVD نیز در این نسخه پیشرفته تر و کامل تر شده، همچنین شما برای گرفتن Image نیازی به داشتن Nero یا ... ندارید، که این کار سرعت عمل شما را افزایش می دهد !


Info این نرم افزار توسط دوست خوبم آقای ابوالفضل قاسمی کرک شده است، که در اینجا از او تشکر میکنم! 
Download دانلود - 2.66 مگابایت 
Crack کرک

 

VSO Blindwrite v5.2.18.154 + crack

 

 Blindwrite
  ابزار ایجاد نسخه پشتیبان از انواع CD/DVD
این برنامه فوق العاده قدرتمند قادر از CD/DVD یک نسخه پشتیبان تهیه کند و آن را روی هارد دیسک ذخیره سازد، اما تفاوت این برنامه با برنامه های مشابه چیست؟ این برنامه قادر است از انواع سی دی های قفل دار، خش خورده و اسیب دیده نیز کپی بگیرید، تکنولوژی خاص بکار رفته در این برنامه این نرم افزار را به یکی از قویترین برنامه های خواندن سی دی های قفل دار تبدیل نموده است، این برنامه هنگام خواندن سی دی ها با رسیدن به نقاط غیر قابل خواندن نظیر بد سکتور به طرز جالبی از روی این قسمت ها پرش میکند و به کار خود ادامه میدهد علاوه بر اینکه این نرم افزرا قدرت بالایی در خواندن سی دی های قفل دار دارد سرعت بالای نیز دارد.
دو دسته از افراد از این برنامه استفاده میکنند:
1- آن دسته از افرادی که سی دی اوریجینال خریداری کرده اند و به منظور محافظت از سی دی اصلی در مقابل اسیب دیدگی یک کپی از آن تهیه میکنند و از آن اسفاده میکنند.
2- آن دسته از افرادی که با یک سی دی قفل دار مواجه شده اند و برای رهایی از خریدن سی دی اصلی از ان یک نسخه کپی تهیه میکنند و از آن استفاده میکنند.
شما جز کدام دسته هستید؟

این برنامه همچنین توانایی ایجاد نسخه پشتیبان از انواع سی دی های صوتی و فیلم های دی وی دی را نیز دارا میباشد. نسخه جدید این برنامه امکاناتی مشابه را برای دی وی دی های قفل دار نیز فراهم نموده است.


Download دانلود - 4.11 مگابایت (غیر مستقیم)
 

 

 

CloneCD v5.2.6.1 + crack

 

 

 CloneCD
  قویترین برنامه کپی برداری از سی دی
این برنامه احتیاج به معرفی ندارد اکثر شما تا بحال از این برنامه استفاده کرده اید، توسط این برنامه میتوانید از هر نوع سی دی سالم، خش دار و مخصوصاً سی دی های قفل دار کپی بگیرید، این برنامه با استفاده از روش خاص خود در خواندن سکتور به سکتور سی دی ها و نادیده گرفتن خطاها یکی از بی نظیر ترین برنامه ها در نوع خود میباشد.


Download دانلود - 2.5 مگابایت
Crack کرک
 

Enter supporting content here