Make your own free website on Tripod.com
Home
Blank page
Blank page
old nohe
nohe 2006
game download
yahoo hack
photo album
proxy & filter shekan
software download
learn computer
hack learn &soft
Contact Us
noha2007
noha2007
noha2007

wel come to lamilove

audio edit tools

ویرایش صوت

 

داغ ترین نرم افزار ویرایش فایلهای Mp3 به صورت DJ Virtual DJ 3.4 Full

 

 


منبع: P30download.com


اگر از طرفداران DJ هستید این برنامه را از دست ندهید با استفاده از این نرم افزار میتوانید میکس های حرفه ای بر روی فایل های Mp3 اعمال کنید، از DJ های نوپا گرفته تا DJ های حرفه ای همه میتوانند از این نرم افزار برای کارهای خود استفاده کنند. این برنامه با قابلیتهای فراوانی که در افکت گذاری فایلهای صوتی به صورت DJ دارد، به یکی از نرم افزارهای برجسته DJ تبدیل شده است.

به زبانی ساده شما با این نرم افزار میتوانید همزمان دو قطعه صوتی را پخش کرده در هنگام پخش از اختیاراتی چون کم و زیاد کردن صدای هر قطعه، افزایش و کاهش سرعت پخش، کنترل کانال های صوتی، اکولایزر پیشرفته، عقب و جلو بردن به صورت DJ و در نهایت ضبط قطعه پخش شده برخوردار شوید!


Download دانلود - 12.99 مگابایت
Serial پسورد: www.p30download.com
 

MEDA MP3 Splitter 2.0 + crack

 

 


P30download.com P30download.com


با استفاده از این نرم افزار می توانید فایلهای MP3 خود را به قطعات کوچکتر و کم حجم تبدیل کنید! این نرم افزار توانایی تکه تکه کردن فایلهای MP3 را دارد و شما می توانید با تقسیم کردن یک فایل MP3 به قطعات کوچکتر دانلود آنها را از سایتتان برای بازدیدکنندگان آسانتر کنید همچنین این نرم افزار عکس این کار را هم برایتان انجام می دهد یعنی فایلهای تکه تکه شده را بعد از دانلود و یا انتقال به صورت یک فایل MP3 در می آورد بدون آنکه به کیفیت فایل آسیب برساند! از سایر ویژگی های این نرم افزار می توان به تبدیل فرمت MP3 به WAVE و پشتیبانی از فرمت cue. اشاره کرد.همچنین این نرم افزار محیط ساده و زیبایی را برای کار برای شما فراهم می آورد.


Download دانولد - 1.44 مگابایت
Crack کرک - 912 کیلوبایت
Home Page سایت سازنده
Link سایت مرجع

Power Audio Editor Gold 7.9 + serial + crack

 

 Power Audio Editor
 یک نرم افزار پیشرفته با قابلیت های فراوان برای ویرایش فایلهای صوتی، شما توسط این نرم افزار میتوانید موسیقی، صدا و هرگونه صوت دیگری را ضبط، ویرایش و با  صداهای دیگر میکس کنید، به کمک این برنامه میتوانید بر روی صوت ایجاد شده انواع افکت های صوتی را اعمال کنید و سپس آن را بر روی CD ضبط کنید و یا از طریق اینترنت منتشر کنید، محیط ساده این نرم افزار به شما کمک میکند تا تمام کارهای فوق را به سادگی انجام دهید، این برنامه تقریباً همه فورمت های صوتی را پشتیبانی میکند، و فایل های صوتی ایجاد شده توسط این برنامه را میتوانید برای استفاده در Power Point و یا انیمیشن های Flash بکار ببرید.

- تبدیل متن به صدا
- یک برنامه ضبط صوت کوچک اما هوشمند برای ضبط سریع صوت
- ذخیره قسمت های بریده شده فایلهای صوتی بر روی هارد دیسک
- قابلیت زوم بر روی نمودار ارتعاشات صوتی
- ضبط صدا از طریق میکروفون، ورودی های کارت صوتی DVD / VCD / CD Player, Tapes and LP's, MP3 Player, RealPlayer, Windows Media Player, رادیو اینترنتی، گفتگو های اینترنتی و یا صفحات وب
- ویرایش فایل های صوتی با فرمان های معمولی ویندوز Copy, Cut, Paste, Delete
- تغییر فورمت فایل های صوتی
- اعمال افکت های گوناگون بر روی صوت
- اعمال فیلتر های صوتی بر روی قسمتی از صوت
- ویرایش مشخصات فایل صوتی


Download دانلود - 7.4 مگابایت
Serial Serial: AEG5945735
Crack کرک
 

Native Instruments Traktor DJ Studio 3 ISO [BitTorrent]

 

 


Native Instruments که به آن  Traktor DJ Studio  نیز میگویندجز نسل جدید نرم افزارهای میکس میباشد. ورژن جدید این برنامه با اضافه نمودن یکسری ابزارهای قدرتمند میکس شامل 4 میز  playback یک محل مناسب برای کار شما فراهم آورده است.

Download دانلود

n-Track Studio v4.1 Build 1970 + crack

 

 n-Track Studio
  استودیو حرفه ای صوتی
این نرم افزار با ضبط صدا و اصوات MIDI کامپیوتر شما را به یک استودیو ضبط صوت حرفه ای تبدیل میکند، ضبط، پخش و ویرایش فایل های صوتی را میتوانید به راحتی با این نرم افزار انجام دهید، به علاوه میتوانید به صداهای ضبط شده افکت های ویژه ببخشید، این برنامه توانایی ضبط 24bit-192 khz، پشتیبانی از چندین کانال ورودی کارت های صوتی، پردازش اصوات ورودی به صورت بلادرنگ، رایت سی دی، ذخیره سازی به فورمت MP3 و ... را دارد.


Download دانلود - 6.9 مگابایت
Crack کرک
 

VoiceMX Studio v4.0 + serial

 

  VoiceMX Studio
  برنامه ای برای خواندن نوشته ها
 این نرم افزار یک برنامه پیشرفته برای تلفظ کردن نوشته ها است. که تمام فرمتهای نوشتاری رو پشتیبانی میکند و از یک موتور سخنران قوی و با کیفیت، استفاده می کند. این نرم افزار میتواند در خواندن یادداشتها، اسناد، نامه های الکترونیکی، کتاب های الکترونیکی و صفحات اینترنتی و غیره... ، به شما کمک بسیاری کند. شما میتوانید در این برنامه انواع نوشته ها یا مقالات را وارد کرده و از آن فایل صوتی استخراج کنید.
از قابلیت های این برنامه می توان به قسمت رایت سی دی اشاره کرد که شما میتوانید فایل استخراج شده توسط برنامه را روی سی دی ذخیره کنید.
از مواردی که این برنامه را از سایر برنامه های مشابه متمایز میسازد میتوان به کیفت و وضوح صدا اشاره کرد. از قابلیتهای دیگر این برنامه میتوان به تغییر وضعیت پینجره نوشته ها، صداهای چند گانه، کنترل سرعت خواندن نوشته ها، تغییر پذیری لحن صحبت کردن، نمایشگر دیجیتال تغییرات صدا، ضبط صحبت ها و ذخیره کردن آنها با فرمت ویو، و طرح گرافیگی بسیار زیبا.

این نرم افزار در همه سیستم های عامل ویندوز اجرا میشود.


Download دانلود - 13.8 مگابایت
User Name: TEAM TBE
Serial Serial: 19440-1958P-98KCK-80NMX-5JRRH

ImageLine FL Studio v5.0.2c Studio Producer XXL + keygen

 

 


ImageLine FL Studio
  نرم افزار حرفه ای میکس صوتی
به کمک این نرم افزار صداهای خود را به راحتی ویرایش کنید، این نرم افزار همراه با صدها افکت صوتی عرضه میشود که میتوانید با استفاده از آنها به صداهای خود جلوه های ویژه ببخشید، همچنین ابزارهای خاصی برای کار با فایل های MIDI در این برنامه گنجانده شده است.


Download دانلود - 36.0 مگابایت
Serial کیجن
Home Page سایت سازنده

SoundForge 8.0b Build 110 + keygen

 

 Sound Forge
  قویترین برنامه ضبط و ویرایش صوت
  نرم افزاری بسیار قدرتمند برای ضبط صدا، توسط این برنامه میتوانید صداهای مختلف را از ورودی های کارت صوتی ضبط کنید، و با ویرایش، آنها را برای پروژه های خود آماده سازید، Sound Forge دارای افکت های فراوانی است و با استفاده از این افکت ها میتوانید جلوه های خاصی را به صوت های خود بدهید. توسط این برنامه میتوانید نویز و صداهای اضافی را از روی صداهای اصلی بردارید و صدای کاملاً صاف و شفاف بدست آورید. این برنامه به تازگی توسط شرکت سونی خریداری شده است.


Download دانلود - 39.9 مگابایت | میرور | میرور
Crack کرک
Home Page سایت سازنده

ACID Music Studio 6.0 Build 51 + serial

 

 با نصب این نرم افزار کامپیوتر خود را به یک استودیو صوتی حرفه ای تبدیل کنید این برنامه توانایی پخش متناوب فایلهای صوتی مختلف، ایجاد افکت های صوتی زیبا، میکس فایلهای صوتی، ضبط صدا و بسیاری امکانات دیگر را دارا میباشد.


Download دانلود - 52.1 مگابایت
 

Enter supporting content here