Make your own free website on Tripod.com
Home
Blank page
Blank page
old nohe
nohe 2006
game download
yahoo hack
photo album
proxy & filter shekan
software download
learn computer
hack learn &soft
Contact Us
noha2007
noha2007
noha2007

wel come to lamilove

data backup

نظرات یادتون نره

SmartBackup v2.2.0.229 Retail


 SmartBackup

  ایجاد نسخه پشتیبان - بک آپ - از فایل های حیانی
اگر کار شما به گونه است که با اطلاعات ارزشمند و حیاتی سرو کار دارید، ایجاد نسخه پشتیبان یک امر 100٪ ضروری میباشد تا در مواقعی همچون پاک شدن اتفاقی، ویروسی شدن هارد دیسک، خراب شدن ویندوز و مشکلات سخت افزاری چون خرابی هارد دیسک و بوجود آمدن بد سکتور بتوانید با استفاده از نسخه پشتیبان مشکل خود را برطرف کنید. نرم افزار SmartBackup این امکان را برای شما فراهم میکند تا از یک شاخه و فایل های درون آن در محل دیگری بر روی همان درایو  یا درایو دیگر و یا حتی تحت یک شبکه بر روی کامپیوتر دیگر نسخه پشتیبان ایجاد کند. شما میتوانید برنامه را به گونه تنظیم کنید تا در فواصل زمانی از پیش تعیید شده به صورت خودکار عملیات پشتیبان گیری را انجام دهید، این برنامه همچنین قادر به گزارش تغییراتی که در فایل های جدید و قبلی ایجاد شده است میباشد.


Download دانلود - 3.41 مگابایت |
 
 

Acronis True Image + True Image Server 8.0.903 + serial


True Image
 نرم افزاری برای گرفتن Image از پارتیشن های هارد دیسک
چون ایران یه کشور مایکروسافتیه و 101٪ شما از ویندوز استفاده میکنید پس تا حالا حتماً ویندوزتون خراب شده، ویندوز معمولاً برای خراب شدن احتیاج به دلیل خاصی نداره، یه سخت افزار جدید نصب میکنی درایورش با ویندوز جور در نمیاد ویندوز قاط میزنه، یه برنامه نصب میکنی کل ویندوز میریزه بهم، برق میره سیستم خاموش میشه باز ویندوز حالش بد میشه و ....
مایکروسافت که خودش هم اعصابش خورد شده بود، اومد و از ویندوز ملنیوم به بعد ابزار System Restore را در ویندوز قرار داد، در ویندوز ملنیوم که خیلی اوضاع وحشتناک بود System Restore مثله ملخ فضای هارد را میخورد و هارد پر از فایل هایی اضطراری میشد که کاشکی لا اقل به یه دردی میخوردند! در ویندوز ایکس پی System Restore یه کم پیشرفت کرد و قابل کنترل تر شد و فضای کمتری از هارد را میخورد اما System Restore باز هم نتونست مشکل را به طور کامل حل کنه! تازه وقت آدم بیشتر صرف Restore و Undo Last Restore میشد!
به نظر من همیشه عوض کردن ویندوز بهتر از تعمیر کردن اونه، همیشه کار کردن با یه ویندوز صفر، بهتر از سرو کله زدن با یه ویندوز تصادفی هستش، توی این دوره زمونه هم که وقت طلاست، کسی دیگه حال و حوصله نداره هر روز وقتش رو صرف نصب ویندوز، درایورها و برنامه های جانبی بکنه!
اینجاست که این گونه برنامه ها ارزش خودشون را نشون میدهند با این برنامه که شبیه به Norton Ghost هست، میتوانید از کل پارتیشنی که ویندوز رووش نصب هست یه Image بگیرین - بهتر است بعد از نصب ویندوز و برنامه های جانبی یعنی موقعی که ویندوز هنوز صفر هست این کار رو بکنین - Image را روی سی دی و یا روی هارد ذخیره کنید و هر وقت احساس کردین ویندوزتون به روغن سوزی افتاده سریع موتورشو بزارین پایین و اون Image را بر روی همون پارتیشن ویندوز کپی کنید! و حالشو ببرین ...
علاوه بر این کاربرد مهم، توسط این برنامه میتوانید از اطلاعات حیاتی خود نیز به همین روش نسخه پشتیبان تهیه کنید.


Download دانلود - 24.7 مگابایت
Download دانلود - نسخه سرور - 27.2 مگابایت
Serial سریال: 4TLG8-BCWNH-2FKQ9-MRMJ9-QEHL6

Enter supporting content here